English

05.02.2018

Znanstveno-stručni kolokvij povodom Europske godine kulturne baštine “Mogućnosti prenošenja i primjene znanja: Očuvanje i zaštita nematerijalne kulturne baštine u Republici Koreji”

Znanstveno-stručni kolokvij u centar našega interesa stavlja zanimljivu temu – nematerijalnu baštinu i mogućnosti prenošenja i primjene znanja. Znanstveno-stručni kolokvij je nastavak skupova u kojima ćemo članovima Društva omogućiti uvid u aktualne i suvremene tijekove i trendove u struci.
Na ovaj način uključujemo se u cjeloživotno obrazovanje naših članova. Sadržaji skupa, predavanja i radionice znanstvenoga seminara su besplatni.

ORGANIZATORI
Hrvatsko etnološko društvo
Etnografski muzej

PARTNERI
Hrvatsko povjerenstvo za UNESCO
Odsjek za etnologiju i kult. antropologiju Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu
ICOM Hrvatska 

Kolokvij će se održati 15. veljače 2018. godine u Etnografskom muzeju s početkom u 10 sati. S obzirom da je broj sudionika ograničen, ljubazno Vas molimo da se za sudjelovanje na kolokviju prijavite najkasnije do utorka, 13. veljače 2018. godine, na adresu mdronjic@gmail.com.

Program skupa preuzmite ovdje.

Kontakt

Nagrada Milovan Gavazzi

Dodjeljuje se istaknutim pojedinkama/pojedincima za izuzetan i trajan doprinos promicanju etnološke struke