English

06.02.2018

Klub HED-a: Predavanje dr. sc. Marija Katića “Izazovi etnografija bosanskih Hrvata”

U ciklusu predavanja Kluba HED-a, Hrvatsko etnološko društvo u suradnji s Maticom hrvatskom organizira predavanje dr. sc. Maria Katića „Izazovi etnografija bosanskih Hrvata“. 

Dr. sc. Mario Katić, docent na Odjelu za etnologiju i antropologiju Sveučilišta u Zadru, održat će predavanje 8. veljače 2018. u 18 sati u velikoj dvorani Matice hrvatske (Ul. Matice hrvatske 2, Strossmayerov trg 4), u kojem će nakon višegodišnjeg terenskog rada naznačiti metodološke i tematske probleme etnografskih istraživanja bosanskih Hrvata.

Veselimo se Vašem dolasku!

Kontakt

Nagrada Milovan Gavazzi

Dodjeljuje se istaknutim pojedinkama/pojedincima za izuzetan i trajan doprinos promicanju etnološke struke