07.04.2017

Nevena Škrbić Alempijević, imenovana predsjednicom Međunarodnog udruženja etnologa i folklorista (SIEF – Société Internationale d´Ethnologie et de Folklore)

Nevena Škrbić Alempijević, članica Hrvatskoga etnološkoga društva, imenovana je predsjednicom Međunarodnog udruženja etnologa i folklorista (SIEF – Société Internationale d’ Ethnologie et de Folklore), koje broji oko tisuću članova iz čitavoga svijeta.

Izbor za predsjednika SIEF-a proveden je na znanstvenoj konferenciji pod naslovom „Ways of Dwelling: Crisis – Craft – Creativity”, održanoj u Göttingenu, Njemačka, u razdoblju od 26. do 30. 3. 2017. godine.

Čestitamo kolegici i želimo puno uspjeha u radu!

Morate biti prijavljeni ukoliko želite ostaviti komentar.