English

20.12.2017

Nagrade Hrvatskoga muzejskog društva za 2016. godinu dodijeljene našim uglednim članicama

U kategoriji za provedeni istraživački rad koji je rezultirao stručnom publikacijom nagradu je dobila dr. sc. Iris Biškupić Bašić za istraživački rad koji je rezultirao katalogom Zbirka dječjih igračaka i igara, u izdanju Etnografskoga muzeja u Zagrebu, 2016.

U kategoriji za međumuzejsku suradnju dodijeljena je nagrada Etnografskom muzeju Istre i Pomorskom i povijesnom muzeju Hrvatskog primorja za projekt Tržnica – trbuh grada. Autorice projekta su mr. sc. Tanja Kocković Zaborski i mr. sc. Ivana Šarić Žic.

Čestitamo!

dr. sc. Iris Biškupić Bašić

Picture 1 of 2

Nagrada jza istraživački rad koji je rezultirao katalogom "Zbirka dječjih igračaka i igara" (Etnografskogi muzej u Zagrebu, 2016.). Foto: Vlasta Krklec, HMD

Kontakt

Nagrada Milovan Gavazzi

Dodjeljuje se istaknutim pojedinkama/pojedincima za izuzetan i trajan doprinos promicanju etnološke struke