English

22.11.2017

Dr. sc. Zorica Vitez dobila prestižnu nagradu i priznanje

Dr. sc. Zorica Vitez dobila prestižnu nagradu i priznanje

Drago nam je da vas možemo obavijestiti da je našoj dugogodišnjoj članici dr. sc. Zorici Vitez, zaslužnoj znanstvenici Instituta za etnologiju i folkloristiku, dodijeljena godišnja Državna nagrada za popularizaciju i promidžbu znanosti u području humanističkih znanosti za 2016. godinu.

Dr. sc. Zorica Vitez dobitnica je i odlikovanja reda Ante Starčevića za osobit doprinos u izgradnji suverene hrvatske države te promociji i popularizaciji hrvatske tradicijske kulture, etnologije i folklorne umjetnosti u Republici Hrvatskoj i u svijetu koje joj je uručila Predsjednica Republike Hrvatske.

Čestitamo!

Kontakt

Nagrada Milovan Gavazzi

Dodjeljuje se istaknutim pojedinkama/pojedincima za izuzetan i trajan doprinos promicanju etnološke struke